raypath international produkty

RAYPATH INTERNATIONAL

Firma Raypath zajmujeme się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia.


 • Czyścikami wykonanymi ze specjalnie dobranych włókien lub mikrowłókien można czyścić każdą powierzchnię bez względu na rodzaj zabrudzenia używając tylko wodę i wykluczając detergenty.
 • Czyściki Raypath mogą być używane przez wiele lat. Nie tracą swoich właściwości nawet po 10 latach użytkowania.
 • GWARANCJA SKUTECZNOŚCI - gwarancji udzielamy na okres 18 miesięcy, a po jej zakończeniu każdy klient ma możliwość wymiany starych czyścików na nowe za połowę ceny!
  Zużyte produkty będą ponownie wykorzystane, bez szkody dla środowiska naturalnego.

Firma "Raypath" jest spółką polską, która istnieje na rynku od 1994 roku.


 • Siedziba firmy znajduje się w Krakowie-Rząsce przy ul. Nad Potokiem 7A. Przedstawicielstwa "Raypath" znajdują się na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Stanach Zjednoczonych, w Kanadzie oraz w Rosji. Ogółem wokół "Raypath" z roku na rok skupia się coraz więcej osób zwanych Konsultantami.
 • Linia produktów zwana Nową Techniką Czyszczenia rozprowadzana jest metodą marketingu sieciowego zwaną Multi Level Marketing. Dzięki tej idei już kilka tysięcy gospodarstw domowych oraz setki firm skorzystało z naszej oferty, a rzesze osób znalazły dodatkowe źródło dochodów zamieniając je z czasem w jedyną formę zarobkowania.
 • Konsultantem "Raypath" może zostać każdy, kto posiada sponsora (sponsor jest to konsultant współpracujący z firmą Raypath), przejdzie bezpłatne szkolenie, podpisze umowę, zakupi Zestaw początkowy, a przede wszystkim posiada silną motywację do osiągnięcia sukcesu w swoim własnym biznesie.
 • System rabatowy każdemu daje duże możliwości zarobkowe, a odniesiony sukces jest miarą włożonej pracy. Budując grupę sprzedażową zawsze można liczyć na pomoc konsultantów będących wyżej w sieci oraz trenerów prowadzących szkolenia.
 • Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty skierowanej zarówno do przyszłych klientów jak i osób poszukujących możliwości samorealizacji we własnym biznesie.

Wszystkie produkty posiadają → ATESTY HIGIENICZNE I ŚWIADECTWA JAKOŚCI ZDROWOTNEJ

Zobacz kto korzysta z czyścików Raypath → ZAUFALI NAM

CERTYFIKATY I ATESTY


Firma Raypath dba o to by wszelkie produkty trafiające do naszych Klientów były wyprodukowane zgodnie z Polskimi i Europejskimi standardami. W związku z powyższym nie tylko od siebie, ale również od naszych dostawców wymagamy spełnienia tego warunku. Potwierdzają to → ATESTY i CERTYFIKATY jakie posiada firma Raypath.

BADANIA LABORATORYJNE


 • Testy dermatologiczne dowiodły, że – używając przedmiotów z technologią Nanosrebra – są spełnione wymagania odnośnie bezpieczeństwa dla zdrowie (zg. z us. o kosmetykach, Dz.U. z 2001, nr 42, poz.473, art. 11 ust.1 pkt.4)
 • Badania przeprowadzone w kilku ośrodkach naukowych (Uniwersytet Jagielloński – Katedra Mikrobiologii Collegium Medicum w Krakowie, POCh Gliwice, Laboratorium Mikrobiologiczne JARS z niemiecką akredytacją DACH) jednoznacznie wskazują na bardzo dobrą skuteczność niszczenia patogenów, w następstwie używania Techniki Czyszczenia Nano Silver Technology.
 • Metody badawcze prowadzono zgodnie z normami: AATCC 100-2004 i PN-ISO 18593:2005. Są one zaakceptowane przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.