JAK UŻYWAĆ CZYŚCIKI RAYPATH

 • Przed pierwszym użyciem czyściki zaleca się wyprać najlepiej min. 3 razy w pralce automatycznej na krótkim programie do 60°C (różowe czyściki należy włożyć dopiero do trzeciego prania), aby wypłukać z nich ścinki włókien. Włókna otworzą się w kąpieli wodnej i są w pełni przygotowane do użycia.
 • Czyściki im częściej prane i używane tym lepiej czyszczą.
 • Zabrudzonych czyścików nie pozostawiać do wyschnięcia, może dojść do uszkodzenia włókna. Jeśli nie masz czasu ich umyć po czyszczeniu, należy je namoczyć w czystej wodzie i później wyprać.
 • Prać ręcznie przy użyciu mydła Nanosilver antybakteryjnego lub w pralce automatycznej w temperaturze do 60°C przy użyciu płynu do prania z nanosrebrem lub dowolnego proszku do prania bez dodatku środka do płukania.
 • Nie suszyć na grzejnikach lub w suszarkach automatycznych, co powoduje uszkodzenie włókna.

JAK UŻYWAĆ MATERIAŁY CZYSZCZĄCE RAYPATH


 1. Biały lub beżowy materiał namocz w czystej wodzie ( temperatura nie ma znaczenia ), wykręć dopasowując ilość wody do czyszczonej powierzchni. Wyczyść zabrudzoną powierzchnię. Materiał nie przenosi brudu, nie wymaga więc płukania w trakcie pracy.
 2. Wytrzyj powiechrznię czyścikiem/ręcznikiem sunbeam zbierając emulsję powstałą po czyszczeniu.
 3. Wypoleruj powierzchnię różowym materiałem by nadać powierzchni połysk i ochronną warstwę antystatyczną, która utrzyma ją dłużej odporną na zabrudzenia.
 4. Zabrudzonych czyścików nie pozostawiaj do wyschnięcia, może dojść do uszkodzenia włókna. Jeśli nie masz czasu ich umyć po czyszczeniu, należy je namoczyć w czystej wodzie i później wyprać.

 • Czyściki Nanosilver należy stosować wyłącznie z czystą wodą i bez kontaktu z chemicznymi środkami czyszczącymi. Temperatura wody nie ma wpływu na ich skuteczność.
 • Przy silnym zabrudzeniu można użyć antybakteryjne mydło z nanosrebrem mydląc namoczony biały lub beżowy materiał, albo czyszczoną powierzchnię.
 • Materiały czyszczące z nanosrebrem tworzą ekologiczny i ekonomiczny system czyszczący, przeznaczony do dokładnego czyszczenia, mycia i kompleksowego sprzątania wszystkich powierzchni i przedmiotów.
 • Czyścikami bezpiecznie można myć rośliny i zwierzęta.
jak używać czyściki raypath

MATERIAŁY CZYSZCZĄCE RAYPATH