Witaj w Ray'u

MOŻLIWOŚCI BIZNESOWE

W imieniu firmy Raypath zapraszam Cię do skorzystania z bogatej oferty wysokiej jakości produktów oraz możliwości biznesowych jakie firma przed Tobą otwiera.

Jesteśmy Polską firmą z ponad 27 letnią  tradycją zajmującą się produkcją oraz dystrybucją ekologicznych produktów do czyszczenia.

Firma „Raypath” dysponuje najlepszej jakości produktem, którego nikt inny nie posiada. Dzięki naszemu asortymentowi możemy w znacznej mierze zrezygnować z używania środków chemicznych do czyszczenia domów, mieszkań, biur itp., co  w niebagatelnej mierze  przyczynia się do ochrony zdrowia własnej rodziny jak i  poprawy stanu  środowiska naturalnego.

DOŁĄCZ DO NAS


Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, otwartych , lubiących prace z ludźmi oraz posiadających silną motywację do osiągnięcia sukcesu. Jeśli szukasz nowych wyzwań lub zajęcia, które pozwoli Ci bez problemu łączyć życie zawodowe z rodzinnym już dziś zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu.

W naszym systemie sprzedaży możesz czerpać zyski zarówno z własnej sprzedaży jak i z obrotu struktury.

Dzięki elastycznym godzinom pracy sam decydujesz kiedy i jak intensywnie chcesz pracować, ile zarabiać, szkolić się aby być lepszym niż konkurencja. Sam dla siebie jesteś szefem, wyznaczasz sobie cele i pilnujesz ich realizacji.

DROGA DO SUKCESU

Współpraca z RAYPATH to niepowtarzalna okazja do dołączenia do naszego TEAM'u. Plan Marketingowy daje duże możliwości zarobkowe a wyniki sprzedażowe są miarą włożonej pracy. Twoje sukcesy doceniane są nie tylko finansowo ale również oferujemy szereg profesjonalnych szkoleń oraz możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych wycieczkach oraz spotkaniach integracyjnych.

UNIKALNE KORZYŚCI FINANSOWE

Współpraca z RAYPATH to spełnianie swoich małych bądź większych marzeń. Praca daje nieograniczone możliwości , a wysokość dochodu, w dużej mierze zależy od Twojego zaangażowania. Każdy konsultant ma szanse poczuć się dowartościowanym i wspieranym przez grupę LIDERÓW.

TREND

Obecnie można zaobserwować stale pojawiające się nowe firmy MLM , a w już istniejących stały wzrost przedstawicieli a co za tym idzie zwiększanie się obrotów. Klasyczne formy zatrudnienia nie gwarantują stałej pracy, nawet w przypadku zatrudnienia na czas nieokreślony. Należy przyjąć, ze każda praca jest gwarantowana na tak długi okres, jak długo trwa okres wypowiedzenia ze stosunku pracy. Umowa o pracę może być w każdej chwili wypowiedziana przez pracodawcę. Z kolei własny biznes wiąże się z wysokimi kosztami początkowymi i dużym ryzykiem. Multi Level Marketing to biznes, którym może zając się prawie każdy i stanowi on bardzo ciekawą alternatywę dla pracy etatowej. Za ekspansją marketingu wielopoziomowego stoją młodzi, przedsiębiorczy ludzie, którzy chcą od życia czegoś więcej i pragną realizować swoje marzenia. Ogromną zaletą MLM – u jest fakt, że można zacząć prace od zaraz, z relatywnie niskim wkładem pieniężnym, wybierając dla siebie najbardziej odpowiedni produkt. Wystarczy podpisać umowę konsultanta, zakupić zestaw startowy i rozpocząć własny biznes.


nanosilver raypath konsultant Elżbieta Marszałek

Jeżeli zainteresuje Cię zarabianie i własny biznes – napisz do mnie!

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

EKO DOM bez chemii ELŻBIETA MARSZAŁEK

tel: 601 430 616
e-mail: info@nanosilver-raypath.net

WITAMY W RAYPATH!